OnePlus 8T 14 Ekim’de Geliyor!

oneplus 8t temsili

OnePlus’ın yeni amiral gemisi 8T, Techno Voice’un da 3. Yılını dolduracağı 14 Ekim’de duyurulacak, zaten bu  yönde bilgiler vardı. Fakat duyuru tarihi, Amazon Hindistan tarafından da onaylandı, böylece artık kesin olduğuna kanaat getiriyoruz. Ayrıca Amazon, telefonun RAM kapasitesini de gösteriyor.

OnePlus, 8T akıllı telefonu için Amazon’un Hindistan sitesinde bir gösterim sayfası yayımladı, burada lansman etkinliği vs. ile ilgili bilgiler de var ve lansman tarihi de 14 Ekim olarak gösteriliyor. Bunun yanında 8GB RAM’e sahip başlangıç seviyesi modeli görüyoruz.

OnePlus 8T sınav hüküm ve koşulları sayfası

OnePlus 8T’nin Pro sürümü olmadan gelmesi bekleniyor. Telefon, OnePlus 8 ile aynı ekran kasa oranı ve ön kamera deliği ile gelecek, 6.55 inçlik AMOLED ekrana sahip telefonda 32MP ön kamera yer alacak. Ayrıca cihaz, 120Hz ekran yineleme hızını destekleyecek.

İç donanıma baktığımız zaman 8 veya 12GB RAM, 128 veya 256GB dahili hafıza ile desteklenmiş Snapdragon 865 işlemciden OnePlus 8T’nin güç alacağını görüyoruz.

Kameralara geldiğimizde ise 48MP ana kamerayı içeren dörtlü kamera kurulumu ile karşılaşıyoruz. Bu kameraya 16MP çözünürlüğünde ultra geniş açı sensörü, 2MP derinlik sensörü ve 5MP makro lens eşlik edecek, bu kameraları dikdörtgen bir çerçeve içinde göreceğiz.

OnePlus 8T’nin içinde, 4500mAh değerinde bir pil bulunacak, telefonun kutusundan 65W değerinde hızlı şarj adaptörü çıkacağı tahmin ediliyor, yani tüketicilerin şarj konusunu çok dert edeceğini sanmuyoruz.

OnePlus 8T lansman tarihi Amazon Hindistan tarafından onaylandı

OnePlus 8t, uygun fiyatlı Buds Z kulaklık ile beraber tanıtılacak ve etkinlik, çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Lansmanda OnePlus Nord etkinliğinde olduğu gibi AR teknolojisi ile ilgili de şirketin bazı şeyler söylemesi beklenmekte.

OnePlus 8T’nin 700USD’a yakın bir fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor. Peki siz, OnePlus’ın bu telefonunu beğendiniz mi?

https://www.gsmarena.com/oneplus_8t_launch_date_confirmed_by_amazon_india_-news-45387.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap