İlginizi Çekebilir

OnePlus’tan Daha Uygun Fiyatlı Bir Buds Z Geliyor!

oneplus buds z

TWS yani tam kablosuz kulaklıklar uzun süredir satışa çıkıyor. Bu kulaklıkların taşınabilirlik ve kolay kullanım gibi birçok güzel özelliği olsa da en kötü özelliği, tamin edebileceğiniz gibi fiyat. Bu kulaklıkları satın almak için bazen cebinizden yüklü paralar çıkabiliyor.

Fakat QCY gibi orta seviye üreticiler ve Apple gibi amiral gemisi seviyesinde kulaklık üreten üreticiler, tüketicilerin bu pahalı fiyat tepkisine karşılık uygun fiyatlı ürünlerini piyasaya sürüyor. OnePlus da geçtiğimiz Temmuz ayında 90 EURO’luk fiyat etiketine sahip Buds Z kulaklığını piyasaya sürdü ve şimdi, daha uygun fiyatlı bir TWS kulaklığın geleceği ortaya çıktı.

Şirketin kullanıcı arabirimi OxygenOS’u inceleyen XDA-Developers’tan birisi, bununla ilgili bilgiye ulaştı ancak kulaklıkla ilgili bundan başka hiçbir şey bilinmiyor. Buradan anladığımız tek şey OnePlus’ın Buds Z ile uygun fiyatlı  TWS kulaklığını daha az bütçeye sahip tüketicilere tanıtması. Aşağıda Max J.  Tarafından paylaşılan Tweet’i görebilirsiniz.

 

Gelelim en son OxygenOS 11 Beta sürümünde, XDA’dan gelen kaynak koduna, bu geçen hafta ortaya çıkmış ve Buds Z’nin varlığını resmen doğruluyor.

OxygenOS 11 kaynak kodunda OnePlus Buds Z

*OxygenOS 11 kaynak kodunda OnePlus Buds Z

Söylentiler, Buds Z’nin OnePlus’ın yeni 8T serisi telefonlar ile piyasaya çıkacağı yönünde.

Tabii geçmişte OnePlus ürünlerinde olduğu gibi bu kulaklıkla ilgili de daha fazla bilgi, ilerleyen günlerde ortaya çıkacaktır. Gözler açık bekleyelim bakalım.

https://www.gsmarena.com/oneplus_buds_z_coming_as_more_affordable_tws_offering_-news-45347.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap