İlginizi Çekebilir

New Gundam Breaker PC çıkış tarihi duyuruldu!


Bandai Namco, PS4 için çıkış yapan New Gundam Breaker’ın PC için 24 eylülde çıkış yapacağını duyurdu.
PC versiyonu, PS4 versiyonu için gelen bütün güncellemeleri içerecek, ileride gelecek olan indirilebilir içerikler de ücretsiz olarak sağlanacak.
New Gundam Breaker, 21 Haziran tarihinde PS4 için çıkış yapmıştı.
Arkadaşlarınla Gunpla parçalarını topla ve mükemmel Gundam’ı yarat! Bu yeni Gunpla aksiyon oyununda, kendi Gunpla modelinle düşmanları yok et, onların parçalarını al ve kendi özel Gundam’ını oluşturup savaşmak için kullan! Yeni Gundam Breaker’da mevzu aşk ve Gunpla parçaları ise her şey mübah!
Özellikler:

– Çevrimici 3’e 3 Gunpla savaşlarına gir, dünyanın dört bir yanında Dövüşçüler Yarat!
– Tek oyuncu modu bitse bile savaş devam ediyor! Oyun çıktıktan sonra da yeni ve klasik Gunpla’lar yayınlanmaya devam edecek, hem de ücretsiz olarak!
– Savaştayken bile mükemmel Gundam’ını yaratma amacına hizmet et!
– Serinin tarihinde bir ilk olan gerçek zamanlı kişiselleştirme savaşlarında düşmanlardan ganimet aldığın Gunpla parçalarını kullanarak Gundam modelini anında geliştir!

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap