İlginizi Çekebilir

Moto E7 Plus’tan Özellik Sızıntısı!

moto e7 plus temsili

Şu anda birçok üretici, 2020’nin son amiral gemi cihazlarını duyurmak için çalışıyor. Bunun yanında orta seviye akıllı telefonlarla karşımıza çıkan ya da düşük bütçeli tüketicileri hedefleyen üreticiler de var, ayrıca Samsung gibi üreticiler de bu taraf için ürünler geliştiriyor.

Motorola’nın yeni akıllı telefonu olacak Moto E7 Plus da giriş seviyesi donanımlarla karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz hafta telefonun 4GB RAM ve 8 çekirdekli bir işlemciyle geldiği Geekbench’te görülmüştü. Bugün de güvenilir bir sızıntı kaynağı (artık alıştığımız) Evan Blass, Twitter’dan paylaştığı görselle bu cihazla ilgili bizlere önemli bilgiler veriyor.

Görsel, Moto E7 Plus’ın Qualcomm’un Ocak ayında duyurduğu Snapdragon 460 işlemciden beslendiğini doğruluyor. Bu işlemci, 4GB RAM ve 64GB dahili hafızayla desteklenecek, bence düşük bir ihtimal ama farklı RAM ve depolama seçenekleri de görebiliriz.

Fotoğraf ve video için Moto E7 Plus’ın arkasında 2 adet kamera yer alacak, bunlardan ana kamera 48MP iken ikinci kamerasnın işlevi ve çözünürlüğü hakkında bir bilgibbulunmuyor.

Moto E7 Plus özellik sızıntısı: Snapdragon 460 SoC ve 48MP çift kamera

Pil gücü olarak telefon, 5000mAh’lik pili bünyesinde barındırırken, kutudan bu pili doldurmak için nasıl bir şarj adaptörü çıkacak belli değil.

Daha önce, Moto E7 Plus olduğu iddia edilen bir telefonun görüntüleri sızdırılmıştı, bu görüntülere göre telefonda su damlası çentikli bir ekran, arka tarafta, kameranın altında bir parmak izi okuyucu ve USB C bağlantı noktası telefonda bulunmakta.

Motorola Moto E7 Plus olduğu iddia edilen fotoğraflarMotorola Moto E7 Plus olduğu iddia edilen fotoğraflarMotorola Moto E7 Plus olduğu iddia edilen fotoğraflar

Motorola, geçen yılki modeli E6’yı Eylül’de tanıtmıştı, E7 Plus’ın da önümüzdeki ay duyurulması muhtemel.

Moto E7 hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/motorola_moto_e7_plus_specs_leak-news-44757.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap