İlginizi Çekebilir

iQOO, Bu Hafta 120W Hızlı Şarj Destekli Telefonunu Duyuracak!

iqoo u1

31 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan bu yılki China Joy etkinliğinde Vivo’nun alt markası olan iQOO, görkemli hızlı şarj teknolojisini tanıttığı standında bir de telefon sergileyecek.

iQOO, 120W şarj ve 144Hz ekran gösterecek

Tanıtım posterine göre, şirketin bu ayın başlarında detaylarını paylaştığı 120W Flash Charger teknolojisini destekleyen bir telefonunu göreceğiz. Fakat bu ürün, piyasaya hazır olan bir ürün mü yoksa prototip mi bunu bilmiyoruz.

Bir de telefonda 144Hz ekran yer alacak.

Telefon hakkında bildiklerimiz şimdilik bunlar ile sınırlı ama telefonunuzu 15dk’da şarj edebilecek bir teknolojiyi içermesi, cihaz için sabırsızlanmaya değer detirtiyor.

iQOO, 120W şarj ve 144Hz ekran gösterecek

Etkinlikte şirketin yaptığı duyuruları sizlere elimizden geldiğince aktaracağız.

Qualcomm’da dün, 100W hızlı şarj teknolojisini duyurdu, yani 2021 yılında şarj süresi tarih olacakmış gibi görünüyor. Tabi teknolojinin bataryaya en az hasarı vermesi için Oppo ve iQOO gibi üreticiler titizlikle çalışıyor.

https://www.gsmarena.com/iqoo_to_show_off_120w_charging_and_a_144hz_display-news-44481.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap