Bu yıl E3 yok!

Corona virüsü sebebi ile iptal edilen fuarlara bir yenisi daha eklendi. Her yıl haziran ayında düzenlenen ve biz oyuncuların şölen günleri olan E3, bu yıl olmayacak. İlk olarak Devolver Digital konu ile ilgili komik de olsa bir paylaşım yapmıştı. Sonrasında Kotaku editörleri E3 fuarı organizatörü ile konuşarak durumu doğruladı.
Eğer E3 fuarı iptal edilmeseydi, Warner Bros. Games bu yıl fuara katılacaktı ve ne zamandır beklenen yeni Batman oyunu, Harry Potter oyunu ve Rocksteady’nin yeni oyununu gösterecekti.
“Hayranlarımız, çalışanlarımız, katılımcılarımız ve E3 ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği konusunda dikkatlice bir görüşme yaptıktan sonra E3 2020 etkinliğini iptal etme kararı aldık.”
“Corona virüsü ile ilgili endişelerin artmasının ardından, bu eşi benzeri görülmemiş global durum karşısında, etkinliği iptal etmenin en iyi yol olduğunu hissettik. Hayranlarımız ve destekçilerimiz için bu etkinliği düzenleyemeyeceğimizden dolayı biz de çok büyük hayal kırıklığına uğradık. Fakat bunun doğru bir karar olduğuna inanıyoruz.”

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.