İlginizi Çekebilir

2020 Model Motorola Razzr’dan İlk Fotoğraflar Geldi!

motorola razr

Motorola’nın katlanabilir telefon konseptiyle yeniden canlandırdığı Razr serisinin 2019 modeli, benim tasarımsal olarak beğendiğim bir telefondu. Bu telefonun 5G’li versiyonna yönelik bazı söylentiler de duyuyoruz ancak bu sefer halefi olan Razr 2020’den haber aldık.

Evan Blass 2020’de görmeyi beklediğimiz bu telefonun fotoğraflarını paylaştı. Cihazın alt çerçevelerinin inceldiği bu fotoğraflardan anlaşılıyor, fakat ekran boyutu ve üstteki çentik 2019 modelle aynı. Ayrıca bu yılki modelde yer alan kapasitif parmak izi okuyucu da yerinde yok, şirket sensörü ekranın altına yerleştirmiş olabilir veya güç tuşuna entegre etmiş olabilir. Belki de tamamen kaldrımışlardır:)

İlk Motorola Razr 2020 renderleri çıktı

Cihazın dış ekranında her hangi bir değişiklik görünmüyor. Ayrıca telefonda ana sensörün 48MP, işlevini henüz bilmediğimiz bir sensörün de 20MP olduğu çift kamera kurulumunun yer alacağı tahmin ediliyor. İşlemci tarafında da daha güçlü bir donanım bekleniyor.

İsimlendirmeye gelince, karşımıza çıkan kodlar Razr 5G ve RAZR 2020 isimlerini işaret ediyor, bu kodların biri Razr 2019’un 5G varyantı olabilir.

Motorola’nın bu katlanabilir akıllı telefonuyla ilgili bildiğimiz diğer detaylar arasında 18W hızlı şarj desteği, 256GB dahili depolama ve nano SIM kart girişi yer alıyor. SIM kart girişini bir detay olarak saymak şuan biraz garip geldi.

Son olarak renk seçeneklerine Mercury Silver diye adlandırılan bir seçeneğin geleceğini belirtmiş olalım. Katlanabilir telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/first_motorola_razr_2020_renders_appear_-news-44479.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap