İlginizi Çekebilir

İphone 9, 3 Yeni Rengiyle Sızdırıldı!

iPhone-9-leaked-colors

Apple’ın yeni İphone modellerini duyurmasına kısa bir süre kaldı. Cihazla ilgili son sızıntıları aldığımız bugünlerde, yeni renk seçenekleri ortaya çıktı.

Önceden ortaya çıkan bilgiler Apple’ın 3 yeni renk üzerinde çalıştığını fakat hangi rengin hangi cihazla sunulacağını bilmediğimiz raporlar sunuyordu. Kırmızı, mavi, pembe, beyaz, uzay grisi renkleriyle cihazlar satışa çıkacaktı.

Uzay grisi İphone 6’dan beri kullanıma sunulan şık bir renk. Ancak geçtiğimiz seneye kadar tam siyah bir İphone duyurulmamıştı. İphone 7 siyah renk seçeneğiyle gündeme oturdu.

İphone 9, beyaz, kırmızı ve mavi renkler ile geliyor!

Apple, bu sefer kullanıcılara büyük bir renk yelpazesi sunacak. Benzer bir durum 2013 yılında duyurulan İphone 5C ile yaşanmıştı.

Sızdırılan görselde renklerin çerçeveleride kapladığı ve şık bir görüntü oluşturduğu görülüyor. Apple, 12 Eylül’de düzenleyeceği etkinlikte LCD ekran kullanan İphone 9, kamera geliştirmeleri içeren İphone XS ve OLED ekrana sahip en gelişmiş model XS Plus modellerini tanıtacak. Etkinlik, Apple Park’ta gerçekleştirilecek.

iphone-9-renkler

KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE
Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap