İlginizi Çekebilir

Huawei Watch GT2E Hakkında Tüm Bilinenler

watch gt2

Ortaya çıkan söylentiler, Huawei’in P40 serisiyle birlikte Watch GT2E isimli akıllı saatini de duyuracağını gösteriyor. Adından anlaşılacağı gibi ana model olan Watch GT2’nin geliştirilmiş versiyonu olan yeni saat, tasarım olarak farklılık içermiyor, fakat sportif modeller ilginizi çekebilir.

Watchgt2e

46mm’lik saat, 1.39 inçlik 454 x 454 çözünürlüğe sahip bir Amoled ekran ile geliyor. 455MAh pil ile gelen cihaz, 16MB RAM ve 4GB dahili hafıza ile kutudan çıkacak.

Kalp atış hızı teknolojisinin geliştirildiği söyleniyor, fakat cihaz, 14 günlük pil ömrüyle Abisi gibi dikkat çekmeye devam edecek gibi görünüyor.

Ürün fiyatıyla ilgili henüz resmi bir bilgi yok, bazı raporlar cihazın 200EURO’ya yakın bir fiyatla geleceğini gösteriyor.

Huawei, başına gelen bunca olaya rağmen yükselişini sürdürüyor. Watch GT2 ve Matebook ürünlerinin geçtiğimiz günlerde Türkiye’de de satışa sunulacağı açıklanmıştı. Gelen bilgilere göre yeni Huawei P40 serisi de Google hizmetlerini içermeyecek ancak Huawei, HMS ile ilgili çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Giyilebilir alanda başarılı ürünler ortaya koyan firma, FreeBUDS kulaklıklarla dikkat çekmeyi başarmıştı. Bu kulaklıklar kullanıcılardan olumlu geri dönüşler aldı. Yine firma, Watch GT2 saatiyle de başarılı sonuçlar elde etmişti. Peki siz, Huawei’in geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/huawei_watch_gt_2e_renders_and_specs_surface-news-42058.php

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.