İlginizi Çekebilir

Commander 85 30 Eylülde PC ve Xbox One’a geliyor!

C85

The Moonwalls, Retro bilim kurgu macera oyunu Commander 85’in çıkış tarihini açıkladı. Commander 85, 30 Eylülde PC ve Xbox One için çıkacak.
Oyun Retro ve bilim kurgu ögelerinin yanısıra Hayatta kalma, Gerilim Macera ve Hacker’lık ögelerini de içeriyor.
PS4 ve Switch çıkış tarihleri açıklanmadı.
Doğum gününde annesinin aldığı gerçek yapay zekaya sahip süper modern bilgisayar Commander ’85 ana karakterlerin hayatını sonsuza dek değiştirecek. Askeri deneyler kontrolden çıkıp dünya nükleer savaş tehdidi ile karşı karşıya kaldığında arkadaşlarınız ve çılgın bir bilim adamı ile Soğuk Savaş’ı sonlandırmaya, Commander bilgisayarlarının sırrını ortaya çıkarmaya ve Roswell olayının arkasındaki gizemli gerçeği öğrenmeye çalışacaksınız. 1980’lerin kültür ve teknolojisine sahip bir dünyada geçecek oyun çeşitli easter egg’ler ve nostaljik referanslar içerecek. Seçimler hikayenin gidişatını ve sonunu değiştirecek.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap