Galaxy A7 (2017) İçin Android 8.0 Oreo yayımlandı!

galaxya-7-guncelleme-oreo

a7-gorsel7Samsung, güncelleme takviminde 10 Ağustos olarak duyurduğu A7 (2017) için sürpriz bir şekilde Android 8.0 Oreo güncellemesini yayımladı.

 

1.37GB boyutunda güncelleme!

 

Yayımlanan güncellemenin boyutunun 1.37GB olduğunu hatırlatalım. Güncellemenin gelip gelmediğini ayarlar > yazılım güncellemeleri > güncellemeleri denetle yolunu izleyerek kontrol edebilirsiniz. Eğer güncelleme size gelmediyse bir kaç gün içinde geleceğini  hatırlatmak isteriz.

 

Galaxy A7 Oreo ekran görüntüleri

 

 

Galaxy A7 (2017) modeliyle Android Oreo incelememiz çok yakında sizlerle olacak.

 

 

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap