Galaxy Tab S6 İçin One UI 2.5 İndirilmeye Sunuldu!

tab s6

Samsung, cihazları için One UI 2.5 çalışmalarını mükemmel bir hızla yürütüyor. Şirket bugüne kadar ondan fazla akıllı telefonu için arayüzü kullanıma sundu. Şimdi ise sırada bir tablet var.

Tablet pazarında firmalar, hâlâ iPad’in seviyesini yakalayabilmiş değil fakat bunu başarmak için de çalışıyorlar. Bu çalışmaların içinde hiç şüphesiz güncellemeler de var.

Bu güncellemeyi en son S10 ve Note 10 serisi, Eylül ayı güvenlik yamasıyla aldı. Tab S6 da Eylül yamasıyla beraber One UI 2.5 güncellemesini almaya başladı. Daha önce S10 vs. cihazlar için yazdığımız yenilikler bu tablete de geliyor, yani bir ayrım yok.

Daha önce söylemediğimiz, arayüzle gelen önemli bir yeniliği bu yazıda aktaralım madem, boşa gitmesin. Artık Wi-Fi ağınızın kalitesini çok hızlı, hızlı, normal ve yavaş olarak görebileceksiniz. Böylece hem kendi ağ durumunz hem de bağlanmak istediğiniz ağın durumu ile ilgili bilgi almanız kolaylaşıyor.

Tab S6 için yayımlanan One UI 2.5 güncellemesi, Almanya’da LTE ve Wi-Fi modelleri için dağıtılmaya başlandı. Güncelleme sırasıyla T860XXU3BTI2 ve T865XXU4BTI1 model numaralarını taşıyor ve 2 hafta içinde dünya geneline yayılması bekleniyor. Güncelleme için sabırsızlanıyorsanız Ayarlar > Yazılım Güncelleme bölümünden belli aralıklarla güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Galaxy Tab S6 teknik özellikleri

• Ekran: 10,5 inç OLED ekran, 2560 x 1600 piksel çözünürlük, 16:10 en boy oranı
• Yonga seti: Qualcomm Snapdragon 855
• Ön kamera: 8 MP
• RAM: 6 GB
• Depolama: 256 GB
• Bağlantı: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, 4G
• Batarya:  7040 mAh
• Suya ve toza dayanıklılık: IP67
• Diğer donanımlar: S Pen, harici klavye

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_s6_one_ui_2_5_update-news-45247.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap