Steam yaz indirimleri oyun tavsiye etmece 1. Bölüm!

indirim

Bir haftalık aradan sonra geri döndüm, Dönüşümün şerefine de hazır Steam’de yaz indirimleri varken oyun tavsiye etmek istedim. Baştan belirteyim, Her hangi bir sıralama yok. Sadece oynarken zevk aldığım, Sizinde zevk alacağınızı düşündüğüm oyunları tavsiye edeceğim.
Haydi başlayalım!

2012’de Source motoru ile geliştirilen, 2017’de ise Unity ile tekrar yapılan Dear Esther: Landmark Edition’ı her ne kadar geç oynamış olsam da, Oynarken oldukça zevk aldım. Oyunu daha önce oynamamış olan varsa kısaca bahsedeyim. Yürüme simülasyonu tarzını ilk başlatan oyunlardan. Hatta bazı oyuncular bu oyuna oyundan çok bir deneyim gözü ile bakıyorlar ki bence de öyle. Oyunda ne bir silah, Ne bir kılıç kullanıyorsunuz. Gitmeniz gereken bölgeleri sakince yürüyerek, Manzarayı izleyerek tamamlıyorsunuz. Oyun 4 bölümden oluşuyor ve yaklaşık 1 saat gibi bitebiliyor. 18 TL’den 3,60 TL’ye düşmüş, Kaçırılmayacak fırsatlardan. Unutmadan Bu oyun hakkında okumalar da yapılmış, Hikayeyi daha rahat anlamanız için onlardan birini bırakıyorum buraya.

GRIS zaten uygun fiyatlı bir oyundu ama buraya koymazsam ayıp olur diye düşündüm. Devolver Digital’in yayınlamış olduğu en güzel oyunlardan biri. Oyunun müzikleri, Atmosferi sizi alıp anında içine çekiyor. Biz 4 saatte bitirdik. Belki siz daha kısa sürede bitirirsiniz. Eğer uslu bir çocuk olursanız aşağıda benim incelememe de rastlayabilirsiniz. 😀
Bu arada oyun 10,80 TL’ye düşmüş kaçmazz.
BioShock: The Collection
Bu seferlik direkt satın alma witget’ı koyamadım, Ama bu önermemi engelleyemez.
BioShock serisi, İlk oyundan son oyuna kadar size inanılmaz bir deneyim yaşatacak. Önce Rapture şehrinde başlayan yolculuğunuz, Gök yüzü şehri Columbia’da son bulacak. Ve unutmadan. Rapture şehri sadece insan olanların girebileceği bir şehirdir. Krallara yer yok.
99 TL’den 19 TL’ye düşmüş, Almanızı tavsiye (almayanı dövüyolarmış) ederim.
The Deus Ex Collection
Yine Witget olarak ekleyemediğim bir koleksiyon paketi.
The Deus Ex Collection’ın içerisinde Deus Ex, Deus Ex: Invisible War, Deus Ex: Human Revolution, Deus Ex: The Fall ve Deus Ex: Mankind Divided bulunuyor. Bu oyunların her birinin oynanış süreleri (The Fall hariç) oldukça uzun. Ayrıca günümüzde illuminaticilerin kafayı taktığı konuların derinliklerine dalıyorsunuz. Her oyuncunun oynaması gereken oyunlardan.
22,63 TL’den satışta şu anda.
Öneri yazısı şu anlık bu kadar. Devamı gün içerisinde gelir. Haydi kaçtım ben.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap