İlginizi Çekebilir

Final Fantasy 7 Remake, Xbox One’a da gelebilir!


2015’ten itibaren haber alamadığımız, geçtiğimiz E3’te de çıkış tarihini öğrendiğimiz Final Fantasy 7 Remake’ten garip haberler var.
Final Fantasy 7 Remake, ilk duyurulduğunda PS4’e özel bir oyun olacağı söyleniyordu. Ancak Xbox Almanya Resmi Twitter hesabı öyle söylemiyor.
Xbox Almanya, 3 Mart 2020’de Final Fantasy 7 Remake’in Xbox One için de piyasada olacağını işaret eden bir paylaşım yaptı, ancak gün içerisinde bu paylaşım silindi.
Xbox Almanya’nın iletişim sorumlusu Maxi Graff konuyla ilgili bir açıklama yaparak şunları söyledi:
“Merhabalar. Sosyal medya ekibimizle bir iç yazışma anlaşmazlığı yaşadık. Yayınlanan mesajı hemen sildik. Üzgünüm ancak bizim için böyle bir duyuru bulunmuyor. Herkesten bunun için özür dileriz.”
Microsoft’un açıklamasına göre, böyle bir duyuru henüz gerçekleşmedi, gerçekleşmeyecek. Ancak Diğer Final Fantasy oyunlarını da göz önüne alırsak, Final Fantasy 7 Remake’in bir süre sonra PC ve Xbox One’da da yer alacağını düşünüyorum ben.
Final Fantasy 15’te ilk çıktığında PC’ye çıkmayacak denmişti çünkü.
1997 yılında çıkış yapan ve Final Fantasy serisinin en iyi oyunu arasında gösterilen Final Fantasy 7 yenilenmiş olarak tekrar oyuncularla buluşuyor. Final Fantasy 7: Remake tamamen baştan yapılan bir oyun. PS4 için oyun 3 Mart 2020’de piyasada olacak.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap