İlginizi Çekebilir

İphone 12 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı, Yeeni Mac’ler de Yolda!

apple

Apple, her sene düzenlediği Eylül etkinliğini bu yıl da düzenleyecek ve tüketicilerin karşısına yeni ürünleriyle çıkacak. Apple sızıntısı denince akla gelen güvenilir kaynaklardan biri, İphone 12 ailesinin 8 Eylül’de tanıtılacağını söyledi. İphone 12 serisinin İphone 12, İphone 12 Max, İphone 12 Pro ve İphone 12 Pro Max modellerini  içermesi bekleniyor.

Yine şirketin ilk duyurulduğunda dünyada en çok satan akıllı saati Apple Watch’un da 6. Nesli bu etkinlikte resmiyet kazanacak.

Sızıntı sadece yeni İphone ve Apple Watch’un tanıtım tarihini değil, yaklaşmakta olan Apple Silikon işlemcili yeni Macbook ve İpad modellerinin tanıtım tarihini de bizlere aktarıyor. Buna göre yeni İpad Pro, ARM Apple işlemciye sahip Macbook ve Apple Glass, 27 Ekim’de bizlerin karşısına çıkacak. Şirket geçen yıl da buna yakın bir tarihte yeni İpad Pro’nun duyurusunu yapmıştı, bu yüzden bu tarihin doğru olma olasılığı çok yüksek. Yine İphone 11 serisi de 10 Eylül Salı günü duyurulmuştu.

iPhone 12 lansman tarihi açıklandı, Apple çipli Mac'ler Ekim ayında geliyor

Raporlara göre gelecek şey sadece bunlardan ibaret değil. Bildiğiniz gibi Apple’ın 2017’den beri beklediğimiz, İphone, İpad ve Airpods kulaklıkları şarj edecek Airpower modelinden, İphone X’in duyurusundan bu yana pek ses çıkmamıştı. Sadece Apple’ın bu ürün üzerinde çalıştığı söyleniyordu ki, kullanım kılavuzlarında hâlâ ürünün adının geçmesi bunu doğruluyordu. Velhasıl bu kablosuz şarj kitinin 8 Eylül’de tanıtılacağı bu raporlarda iddia ediliyor. Bakalım yılan hikayesine dönen şu kablosuz şarj cihazı bize merhaba diyecek mi?

Apple, bu etkinliği Covid 19 sebebiyle çevrimiçi olarak gerçekleştirecek.

27 Ekim’de ise dediğimiz gibi yeni İpad ve Apple ARM Silikon işlemcili Macbook ve Macbook Pro’ları göreceğiz. Bu veriler, geçmişteki sızıntıları da doğruladığı için doğruluklarının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Tabi Apple zaten yakın zamanda tanıtım tarihini resmen açıklayacaktır.

İphone 12’den beklentileriniz neler?

https://www.gsmarena.com/iphone_12_launch_date_revealed_macs_with_apple_chips_coming_in_october-news-44455.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap