El Hijo: A Wild West Tale’dan 7 dakikalık oynanış videosu geldi!

El Hijo A Wild West Tale

Honig, El Hijo: A Wild West Tale için 7 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı. Yanında promosyon olarak oynanış fragmanı da var.
El Hijo: A Wild West Tale, 6 yaşındaki bir çocuğa annesini bulma arayışında rehberlik ettiğiniz heyecan verici bir Spagetti Western gizlilik oyunudur.
Altı yaşında bir çocuk olan “El Hijo,” dünyada karşısına çıkan tehlikelerle hiç durmadan savaşmak zorundadır. Zorlukların üstesinden gelirken, öz güven kazanıp kurnazlıklar edinir ve düşmanlarını aşmak için planlar yapmaya başlar. Destansı yolculuğu onu uzak bir manastırdan, sert ve merhametsiz bir çölden, suç ve kötü niyet kaynayan bir sınır kasabasından geçirecektir.
Yolculuk, bir çiftçiye ve oğluna, çiftliklerini yerle bir eden haydutlar tarafından saldırıya uğradığında başlar. Anne, çocuğu korumak için tenha bir manastırda bırakmaya karar verir. Ancak orada tuhaf şeyler olur ve kaçmayı planlar.
“El Hijo – A Wild West Tale”, küçük bir çocuğun yaramaz ve eğlenceli olmasına güvendiğiniz şiddet içermeyen bir gizlilik oyundur. Shadowplay oyunun çekirdeğini oluşturuyor ve El Hijo’nun çoğu zaman saklanması gerekecek. Gereksiz yeni mekanikler eklemeden, mevcut mekaniklerin varyasyonları yavaş yavaş tanıtıldıktan ve daha sonra meydan okumayı arttırmak için birleştirilerek, oyun doğal olarak genişletilir. Tanıdık mekaniklerdeki bu değişiklikler genellikle El Hijo’nun nihai hedefine ulaşmak için geçmesi gereken çeşitli ve giderek daha da tehlikeli olan bu ortamların bir ürünüdür.
Genç bir kahramanın zekası ile Vahşi Batı’da hayatta kal
Spagetti Western dünyasında karanlık manastırları, çölleri ve hızla gelişen şehirleri keşfet
Kanunsuzlardan kaçmak için gölgelere karış
Hileli çevre bilmecelerini çöz
Farklı umutsuzlukların üstesinden gelmek ve dikkat dağıtmak için farklı silahlar kullan
Özgürlük yolunda diğer çocuklara ilham ver
Annesini arayan cesur bir çocuğun sürükleyici hikayesinin tadını çıkar.
El Hijo: A Wild West Tale, Bu yıl PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap