İlginizi Çekebilir

Bilgisayarınızdaki herhangi bir dosya ya da programı başka bilgisayara nasıl taşıyabilirsiniz?

windows-10a-october-2018-update-geliyor

Takipçilerimize rehberlik etmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yazımızda, bilgisayarınızdaki bir oyun, program, ya da herhangi bir dosyayı nasıl başka bir bilgisayara aktarabileceğinizi anlatacağız. Üstelik tamamen ücretsiz!
EaseUS Todo PCTrans Free programı ile dosya aktarım işlemlerinizi kolay ve ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik isterseniz İnternet üzerinden, isterseniz kablo yardımı ile dosya aktarımını gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak, iki bilgisayar üzerinde de bu programın yüklü olması gerekiyor. EaseUS Todo PCTrans Free Programını Buradan iki bilgisayara da indire bilirsiniz.
Programın sistem gereksinimleri ve özellikleri:
• Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003 işletim sistemleri sürümleriyle uyumlu
• İnternet üzerinden ve LAN ağı üzerinden dosya aktarımı
• Fotoğraf, video, oyun, programlar ve birçok dosya türünü kolayca PC’den PC’ye aktarabilme
EaseUS Todo PCTrans Free Kullanarak Oyun Aktarımı Nasıl Yapılır?
Öncelikle, yukarıda vermiş olduğumuz linkten programı iki bilgisayara da indirmeniz gerekiyor.
Programı her iki bilgisayara kurduktan sonra, hangi aktarım seçeneğini kullanacağınızı seçiyorsunuz.
Ağ bağlantısı ya da local olarak disten aktarım yapabiliyorsunuz. Seçtikten sonra otomatik olarak diğer ekrana geçeceksiniz.
Bu ekrandan hangi PC’den hangisine aktarım yapacağınızı işaretleyip Continue tuşuna basıp işleme devam edin.
Son ekranda dosyaları ve oyununuzun bulunduğu klasörü seçip hangilerini aktarmak istediğinizden emin olduktan sonra Transfer butonuna basarak aktarım işlemini başlatın. Böylece istediğiniz PC oyununu istediğiniz PC’ye kolayca ve tamamen ücretsiz aktarmış olun.

EaseUS Todo PCTrans Free

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap