Cyberpunk 2077’de her yan görev oyunun hikayesi gibi hissettirecek!


Geliştirici CD Projekt RED’in yan görev yazma kalitesini bilen bilir. The Witcher 3’teki her yan görev, sanki hikaye modunu devam ettiriyormuşsunuz hissini yaşatıyordu.
İşte CD Projekt RED’in yeni oyunu Cyberpunk 2077, tam da bu düşünceleri tekrardan canlandıracak. Tabi geliştirici ekibin söylediğine göre.
EDGE dergisinin bu ayki sayısına röportaj veren CD Projekt RED Cyberpunk 2077’deki yan görevlerin ana görev standardında olacağından ve her yan görevin tam bir hikaye gibi hissettireceğinden emin olmak istediğini belirtti.
“Ana hikayede derinlemesine işlenmeyen tüm hikayeler, karakterler veya temalar yan görevlerde tamamen ayrıntılı hale getirilecek. Bunların hepsinin ana görev standartlarına uygun olduğundan emin olmak istiyoruz – bir sonraki görevi beklerken oyalanacak bir şey ya da satın almak istediğiniz ekipman yüzünden daha fazla para kazanmak için yapacağınız bir şey olmayacak. Bunu gerçekten yapmak istemiyoruz. Biz her yan görevin kendi içinde tam bir hikaye gibi hissettirdiğinden emin olmak istiyoruz.” dedi CD Projekt RED.
Cyberpunk 2077, hazır olduğunda çıkacak.
Röportaj kaynağı: Edge dergisi.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap