Splinter Cell serisinin yeni oyunu, Kasım ayında duyurulabilir!

Yeni Splinter Cell Oyunu Yolda Olabilir!

Yaklaşık 5 senedir sesi çıkmayan Splinter Cell’in yeni oyununun ne zaman çıkacağı pek bilinmese de, E-3-2018 etkinliği öncesi yapılan dedikodular, yeni oyunun geleceğini işaret ediyordu. Ubisoft’un E-3-2018’de duyurması beklenen Splinter Cell oyunu duyurulmadı. Hatta, Ubisoft sahne performansı sırasında, Trials Rising dışında yeni bir oyun göstermeyerek, E-3-2018 konferansları arasında en kötülerden birisi olmayı başardı.
Bu gün ise, Splinter Cell serisi hakkında yeni iddialar ortaya atıldı. Söylentilere göre yeni Splinter Cell oyunu, Xbox’un kasım ayı etkinliği esnasında duyurulacak.
Kasım’ın işaret edilmesinin sebebi ise Microsoft’un Xbox’a özel bir etkinlik düzenleyecek olması.10 ve 11 Kasım tarihlerinde Mexico City’de XBox Fan Fest isimi bir etkinlik düzenlenecek. Bu etkinlikte Microsoft’un sürpriz duyurulara imza atabileceği daha önceden belirtilmişti. Daha önce benzer duyuruların dedikodularını önceden haber veren @rodneybouch isimli Twitter kullanıcısı “Duyduğuma göre Sam Fisher, Westmount’da İspanyolca dersleri alıyormuş. Bir sonraki görevi ise M*X*CO olacak gibi” mesajı ile bu duyuruya da işaret etmiş.
Tabi ki bu dedikodulardan sonra gözler bir kez daha Ubisoft ve Microsoft’a çevrilmiş durumda. Tüm bu dedikoduların cevabını ise önümüzdeki ay öğreneceğiz.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap