Borderlands 3’ün ilk oynanış videosu yayınlandı!


Benim gibi bir Borderlands hayranıysanız, Borderlands 3’ten mutlaka haberiniz var demektir. Borderlands 3’ün ilk oynanış videosu yayınlandı, hem de tam 3 saat.
Kanalı yakında Borderlands’e boğacağım, 3. Oyuna devi bir hazırlık yapacağız. Bekleyin.
3. Oyunda da tonlarca silah ellerimizde olacak. Yine istersek COOP, istersek tek kişi oynayabileceğiz. 13 Eylülde PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak. PC sürümü Epic Games Store üzerinden satılacak. 6 Ay sonra Steam’e de gelecek.
Eşya toplamaya dayalı orijinal nişancı oyunu tonlarca silah ve yıkım dolu yeni bir macerayla geri dönüyor! Her biri derin yetenek ağacına, becerilere ve özelleştirme seçeneklerine sahip olan dört yeni havalı hazine avcısı Vault Hunter’dan birini seçerek yeni dünyalar ve düşmanlarla karşılaşın. Çılgın düşmanları alt etmek, tonlarca ganimeti ele geçirmek ve gezegeninizi galaksinin en zalim tarikatının liderlerinden kurtarmak için tek başınıza oynayın veya arkadaşlarınıza katılın.
Yıkımla Ortaya Çıkan Heyecanlı Bir Yolculuk
Fanatik Calypso İkizlerini haydut klanlarını birleştirmeden ve galaksinin en büyük gücünü ele geçirmeden önce durdurun. Heyecan arayan bir Vault Hunter olarak cephaneliğiniz ve müttefiklerinizle onları sadece siz durdurabilirsiniz.

Senin Vault Hunter’ın, Senin Oyun Stilin
Her biri eşsiz yeteneklere, derin yetenek ağacına ve tonlarca kişiselleştirme seçeneğine sahip dört harika Vault Hunter’dan birini seçin. Her bir Vault Hunter tek başına yıkım getirme becerisine sahiptir; ancak güçlerini birleştirdiklerinde durdurulamaz olurlar.

Şarjörleri Doldurun ve Yağmalayın
Tonlarca silah ve aletin yardımıyla her bir savaş, yeni ekipman elde etme şansı sunuyor. Kendisi için kalkan oluşturan silahlar? Tamam. Ateş püsküren volkanlar çıkaran tüfekler? Tabii ki. Bacakları çıkan ve düşmanları aşağılayıcı şeyler söyleyerek kovalayan silahlar? Onlar da tamam.

Yeni Borderlands
Pandora’nın ötesinde her biri keşfetmeyi bekleyen benzersiz mekanlara ve yok edilmeyi bekleyen düşmanlara sahip yeni dünyaları keşfedin. Tehlikeli çölleri aşın, savaşta yıkılmış şehirlerde savaşın, ölümcül bataklıklardan geçin ve daha fazlasını yapın!

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap