Nubia Play, 5G Desteği İle Gelecek!

Nubia Play-temsili

ZTE’nin alt markası Nubia, yeni oyun telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor, ve bu telefon, güncel bağlantı teknolojisi 5G’yi destekleyecek. Resmi olarak Nubia Play adıyla bildiğimiz akıllı telefon, 21 Nisan’da Çin’de tanıtılacak.

Çin’li şirket duyuru gününe kadar beklemek istemeyenler için cihazla ilgili birkaç önemli detay verdi. Nubia CEO’su Ni Fei yaptığı açıklamada, cihazın 5G desteğiyle geleceğini doğruladı. Ni Fei bunun yanında bu güçlü cihazın, 5100mAh’lik büyük bir pil ile geleceğini de söyledi.

Daha da önemlisi 5100mAh’lik bu pil, USB-PD ile 30W’a kadar hızlı şarj olabilecek. Buradan Nubia Play’in Quick Charge 4.0 desteği ile geleceği anlaşılıyor. CEO bunların dışında Nubia Play ile ilgili başka bilgi vermedi. Bu sebepten ötürü cihazın fiyatı, Çin dışında ne zaman satışa çıkacağı gibi konularla ilgili bilgi sahibi değiliz. Ama öğrenmemize çok da uzun bir süre kalmadı.

Ancak telefonun 5G desteği ve oyun performansıyla dikkat çekecek, orta seviyenin üstünde bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Cihaz fiyatıyla da dikkat çekecektir. Öyleki Nubia’nın amiral gemisi Red Magic 5G, oldukça satın alınabilir bir fiyattan, (580USD) başlayan fiyatlarla satışa çıkmıştı. Nubia Play’in de 400USD’dan ucuz olmasını bekliyoruz.

Bu akıllı telefonla ilgili fiyat da dahil tüm detayları, önümüzdeki Salı günü öğrenmiş olacağız. Peki siz bu oyun telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://phonearena.com/news/Nubia-Play-cheap-5G-smartphone_id123859

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.