Bioshock ve Prey yapımcısından yeni bir oyun geliyor!

2K Games yeni oyun için deneyimli bir isimle çalışıyor
2K Games oyun dünyasının en büyük firmalarından birisi. Rockstar Games başta olmak üzere birçok oyun firmasını bünyesinde barındıran 2K Games’in yeni bir proje üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı. Üstelik bu proje için oldukça sağlam olan iki stüdyoda da çalışan bir isim başa getirilmiş durumda.
Bioshock ve Prey yapımcısından yeni bir proje!
Gelen haberlere baktığımızda Bioshock ve Prey gibi iki önemli oyunda da çalışmış olan Shawn Elliot’un yeni bir proje için 2K Games’e katıldığı belirtilmiş. Irrational Games ile Bioshock serisi dışında daha önce Arkane Studios’ta Prey ve Dishonored gibi oyunlarda da önemli bir rol üstlenen Shawn Elliot’ın firmanın California, Novato bölgesindeki bir stüdyoya kaydırıldığı söyleniyor.
Üstelik burada bulunan 2K Games stüdyosunun bir süredir yeni bir proje üzerinde çalıştığına dair bilgiler de geliyordu. Muhtemelen firma bünyesinde yer alan önemli isimleri Elliot ile buluşturan 2K Games düğmeye çoktan basmış durumda. Tabi bu projenin ne zaman duyurulacağı ve ortaya çıkacağı ise şimdilik tam bir muamma. Merakla bekliyoruz.

MK

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap