Zaten vardı ama, Age of Empires 2: Definitive edition geliyor!


Microsoft, Age of Empires II: Definitive Edition’ın bu sonbaharda PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun Windows 10 ve Steam arasında cross-play desteği sunacak.
Oyunun tanıtım yazısı:

Age of Empires II: Definitive Edition, tarihteki en popüler strateji oyunlarından birinin 20. yıl dönümünü 4K Ultra HD grafikler, yeni ve tamamen düzenlenmiş müzikler ve 3 yeni senaryo ile 4 yeni uygarlık içeren “The Last Khans” adlı yeni bir genişleme paketiyle kutluyor.
200 saatlik oyun süresinde 1.000 yıllık insanlık tarihinin bulunduğu orijinal senaryolarla birlikte en çok satan genişleme paketlerini daha önce görmediğiniz bir şekilde keşfedin. Çağlar boyunca dünya hakimiyetine ulaşma görevinizde 35 farklı uygarlıkla diğer oyunculara meydan okumak için çevrimiçi modu deneyin.
Tamamen Yeniden Düzenlenmiş
Nefes kesen 4K Ultra HD grafikler ve tamamen yeniden düzenlenmiş ses.
The Last Khans
Tamamlanmış içerik koleksiyonunun yanı sıra yeni “The Last Khans” senaryosunun tadını çıkarın.
Tarihi daha önce görülmemiş bir şekilde deneyimleyin
1.000 yıllık insanlık tarihi boyunca 200 saatin üzerinde oynanış.
Dünya hakimiyeti için mücadele edin
Çağlar boyunca zafere ulaşma görevinizde 35 farklı uygarlıkla diğer oyunculara meydan okumak için çevrimiçi oynayın.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap