İlginizi Çekebilir

Apple Music Android Uygulaması İçin Tablet Modu Resmi Olarak Yayımlandı!

20190125_104341

Firmalar için kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak, en önemli etkenlerden biridir. Apple, 2016’da yayımlanan Apple Music uygulaması için İOS cihazlarda yatay mod desteği sunuyordu. Android cihazların bazılarında ise (tabletler) yatay mod desteği bulunmuyordu ve bu sebepten ötürü Google Play üzerinden uygulamayı yükleyemiyordunuz.

Bir süredir beta kullanıcılarına sunulan Android yatay mod desteği, dün nihayet tüm kullanıcılar için indirilebilir hale geldi

Arayüzde değişiklikler

Güncellemeyle birlikte sadece yatay mod desteği değil, arayüzde de değişiklikler yaşandı. Navigasyon menüsü yerini alt panelde tuşlara bıraktı ve uygulama arşiv, bana özel, göz at ve radyo olmak üzere 4 parçaya bölündü. Hesap ve  uygulama ayarları ise sağ üstteki 3 nokta (diğer seçenekler menüsü) eklendi. Arama kutusu ise onun hemen solunda yer alıyor.

Güncelleme açıklamasında uygulamayla ilgili performans geliştirmelerinin yapıldığıda belirtiliyor. Yukarıda görmüş olduğunuz gibi, sadece indirdiğiniz müzik, albüm, liste ve sanatçıları görüntüleyebileceğiniz bir seçenekte yer alıyor.

Apple Music kullanıcılara bireysel (13.99TL) ve aile (20.99TL) aylık abonelik seçeneklerini sunuyor. Yeni gelen kullanıcılar, 3 ayın sonunda ücretlendirilmeye başlıyor. Bireysel yıllık ödemelerde ise 2 ay hediye ediliyor. Öğrenciler ise doğrulamanın ardından uygulamayı 6.99TL’ye kullanabiliyor.

Apple Music, sürüm 2.7.0, İndirmek İçin Tıklayın

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap