Yeni Resident Evil oyunu her an duyurulabilir!


CAPCOM’dan yeni bir duyuru geliyor.
Resident Evil serisinini takip edenler, oyunun ne kadar başarılı bir yıl geçirdiğini tahmin edebilir. Ocak ayında yayınlanan Resident Evil 7 ile büyük bir başarıya ulaşan seri, sonrasında Resident Evil : Revolution ve Resident Evil: Revolution 2’nin HD versiyonlarını yeni platformlar için yayınlamıştı . Tabi ki Capcom bununla yetinmeyip, Resident Evil 7’yi VR için de oyunculara sundu. VR teknolojisini harika bir şekilde kullanan oyun, aynı zamanda en iyi VR oyunları arasına girmeyi de başardı.
Yeni Resident Evil oyunu her an duyurulabilir
Resident Evil’ın Japonya Twitter hesabı olan Biohazard’ın kapak fotoğrafını güncellemesi oyuncularda büyük heyecan yarattı. Oyunlarını sırası ile yerleştiren görselin sol tarafında yeni bir oyun için boşluk açılması, yeni bir oyunun habercisi oldu. Tabi ki bu pek de sürpriz değil. Çünkü 21 Ocak 1998’de çıkan Resident Evil 2’nin 20. yılına özel Capcom’un yeni bir duyuru yapması bekleniyordu. Oyuncular ise bu duyurunun Resident Evil 2 remake olacağını düşünmekte. Bakalım Capcom, nasıl bir duyuru yapacak?

MKYeni Resident Evil Oyunu mu Geliyor?

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap