İlginizi Çekebilir

Cyberpunk 2077, Witcher 3’ten daha pahalı olacak!


CD Projekt Red’den üzücü haber.
Cyberpunk 2077 için CD Projekt Red’in çalışmaları son hızı ile devam etmekte. Hatta proje için firma neredeyse tüm kaynaklarını kullanıyor ve kullanmaya devam ediyor. Cyberpunk 2077 uzun bir süredir bekleniyor ve beklenti çok yüksek. Özellikle, The Witcher 3: Wild Hunt’ın başarısından sonra firmadan beklentiler çok daha fazla yükseldi. Oyuncuların beklentisi kadar CD Projekt Red’in de Cyberpunk 2077’den beklentisi bir hayli yüksek, en azından firmanın CEO’su Adam Kicinski’ye göre.
Cyberpunk 2077, Witcher 3’ten daha pahalı olacak
Şimdiden belirtelim ki, Cyberpunk 2077’nin fiyatı, beklendiği gibi The Witcher 3: Wild Hunt’tan daha pahalı olacak. 85 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan The Witcher 3: Wild Hunt’tan çok daha pahalı olduğu belirtilen Cyberpunk 2077 için büyük bir finansal beklenti içinde olan CD Projekt Red, aynı zamanda oyunun satışlarının fiyat artışına rağmen iyi gideceğinde hem fikir. Hatta, 6 milyon kopya satmayı başaran The Witcher 3: Wild Hunt’tan çok daha fazla satması bekleniyor. Bakalım, uzun süredir beklediğimiz Cyberpunk 2077, kendisinden bekleneni verebilecek mi?

MK

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap