OnePlus Watch, Yuvarlak Tasarıma Sahip Olacak!

oneplus-watch-logo

Akıllı saat pazarında genelde Apple ve Samsung’un adını sık duysak da, Huawei de iyi işler yapıyor ve son dönemin parlayan yıldızı. İşte bu yıldızlardan biri de OnePlus olmak istiyor ve uzun süredir akıllı saati üzerinde çalışıyor.

Konuyla ilgili ilk bilgiler birkaç hafta önce gelmişti, yani şirketin bir akıllı saat üzerinde çalıştığını öğrenmiştik. Tasarımla ilgili iddiada bulunan çoğu kişi, ürünün yine kısa bir rsüre önce duyurulan Oppo Watch’tan esinleneceğini belirtmişti. Fakat güvenilir bir sızıntı kaynağı, bu iddiaların aksini düşünüyor, kaynağın OnePlus’la ilgili sızıntılarının bugüne kadar tuttuğunu düşünürsek inanmamak için bir sebep yok.

OnePlus Watch yuvarlak olacak, Vivo Watch tasarımını ödünç alabilir

Evet, o överek bahsettiğimiz “sızdırıcı” Max J. gelecek OnePlus Watch’un klasik, dairesel bir tasarıma sahip olduğunu gösteren bir ipucu görsel yayımladı. Bu da, saatin Oppo Watch’tan esinleneceği iddialarını ortadan kaldırıyor. Yine de bu, şirketin başka bir markadan esinlenmeyeceğinin kanıtı değil.

Neticede OnePlus, BBK teknoloji grubu içinde yer alan bir marka ve burada kocaman bir marka ailesi var. Şirket Oppo’dan değil de, yine aynı gruptan, Vivo’dan esinlenebilir.

Kısa süre önce Vivo’nun da Vivo Watch’u ortaya çıkmıştı, o sebepten ötürü OnePlus’ın o saatteki gibi ir tasarım kullanma, hatta saatin kasasında bile bu saatten faydalanma ihtimali var. Bununla birlikte 2 akıllı saat için de sızıntılar yeni başladı, yani henüz çok az şey biliyoruz. O yüzden direkt yorum yapmak pek mantıklı olmaz.

Bakalım OnePlus, nasıl bir saatle karşımıza çıkacak? Son olarak BBK grubunun çoğu markası zaten birbirine benziyor, yani aynı diye çok takılmaya gerek yok.

https://www.gsmarena.com/oneplus_watch_will_be_round_might_borrow_the_vivo_watch_design-news-45218.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap