İlginizi Çekebilir

Ultra Kervanına Bir Yolcu Daha!

mi10-ultra

Üreticiler 2020 amiral gemilerine yeni modeller eklemeye devam ediyor. Mesela Samsung, Salı günü Note 20 serisiyle Note modellerini yeniledi, şimdi sahnede birkaç üretici daha göreceğiz.

Bu üreticilerden biri Xiaomi, bildiğiniz gibi Xiaomi, bu yılın başında Mi 10 ve Mi 10 Pro akıllı telefonlarını duyurmuştu. Şirket, Mi 10 Pro modeline bir makyaj yapacak.

Önümüzdeki hafta Xiaomi, Mi 10 Pro Plus ve Redmi K30 Extreme Commemorative Edition adlarıyla gelmesi beklenen 2 akıllı telefonunu duyuracak.

Bugün, şirketin kurucu ortağı ve başkanı olan Lei Jun, Mi 10 Pro Plus’ın ismiyle ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Bu açıklamaya göre bu amiral gemisinin Çin dışındaki adı, Mi 10 Ultra olacak. Telefon Çin’de ise Mi 10 Supreme Edition ismiyle satılacak.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus, Xiaomi Mi 10 Ultra olarak adlandırılacak

Şirketin başkanı, telefonun kullanılabilirliği vs. ile ilgili de açıklamalarda bulundu ancak Çince olması sebebiyle bunları aktaramıyoruz.

Sonuç olarak çıkardığımız şey, Mi 10 Ultra’nın 2 versiyonu olacak ve bu versiyonlardan biri koleksiyoncu sürümü olacak. Telefonda Snapdragon 865+ gibi güçlü bir işlemci kullanılması bekleniyor, ayrıca kameralarda da iyileştirme yapılacak. Tabi ürünü Türkiye’de görür müyüz bunu bilemeyeceğim.

Buradan gördüğümüz bir şey daha var, Ultra kervanına bir üretici daha katıldı. Diyeceksiniz, Sony de Ultra model telefonlar çıkarıyordu o zaman neredeydin? O zamanlar web sitemiz olmadığı için bir şey diyemiyorum, haklısınız.

Bakalım Xiaomi, bu telefonun teknik özellikleri ve fiyatı konusunda nasıl bir çalışma yapacak? Sizin fikirleriniz neler?

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_10_pro_plus_is_going_to_be_called_xiaomi_mi_10_ultra-news-44646.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap