Oppo Reno 4SE Çember Altında, İşte Bilinen Özellikleri!

reno 4s

Ülkemizde yüksek fiyatı nedeniyle birazz eleştirilen Oppo, yeni telefonları için çalışmaya devam ediyor. Şirket sektörde en iyiler arasına girmeyi uzun süre önce başardı.

Bu haftanın başlarında genel olarak yakın zamanda duyurulan Oppo F17 Pro’ya benzeyen fakat arkadaki kamera kurulumunda dördüncü lensin arkasında flash’ı olan gizemli bir Oppo telefonu günyüzüne çıktı. Weibo’dan gelen raporlar ise bu gizemli akıllı telefonun Reno 4S adında yeni bir cihazın yolda olduğunu söyledi ve teknik özelliklerinin de Çin’deki bir listelemede ortaya çıktığını iddia etti. Bu da bir lansman için çok az kaldığını gösteriyor.

6.43 inçlik Samsung tarafından üretilen Super AMOLED ekrana sahip Reno 4S, üst kısımda bir deliğin içinde 32MP’lik bir özçekim kamerasına ev sahipliği yapacak. Telefon 90Hz ekran yineleme hızıyla gelecek.

Arka tarafta 48MP çözünürlüğünde Sony IM-X586 sensörlü ana kamera, 8MP çözünürlüğünde ultra geniş açı kamerası ve makro kamera ile derinlik sensörü yer alıyor.

Telefonun pili 4300mAh, bu sizi tatmin etmemiş olabilir, fakat 65W hızlı şarj ile kısa pil ömrünü dert etmeyeceksiniz.

Reno 4S 7,85mm inceliğinde ve 169gr ağırlığında olarak hafif ve şık kalmayı başarıyor. Bu cihaz aynı şirkete bağlı Vivo’nun Vivo S7 5G telefonuna, Oppo’nun bir cevabı niteliğini taşıyor.

Opo Reno 4S’nin fiyatının 2599CNY olması bekleniyor. Bu da yaklaşık 380USD’na denk geliyor. Eh işte, fena değil. Ama Türkiye’ye gelirse o zaman bu yorumumuzu tekrar değerlendirelim isterseniz.

Cihaz yakın zamanda duyurulacak ancak net bir tarih şu anda bilinmiyor. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Oppo markasını beğeniyor musunuz?

https://www.gsmarena.com/oppo_reno4_se_in_the_pipeline_with_a_643_oled_three_cameras_65w_fast_charging-news-45146.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap