İlginizi Çekebilir

Ubisoft’un Oynaması Ücretsiz Olan Oyunu Brawlhalla, Mobil Platformlara Geliyor!

Brawlhalla,

Mobil oyunlar son yıllarda inanılmaz ilerlemeler kaydetti. Bunda mobil GPU’ların performansının son dönemlerde hissedilir seviyede artması, işlemcilerin gelişmesi ve optimizasyon çalışmalarının büyük etkisi var.

Kimi zaman PC ve konsol sektöründe adlarını sıkça duyduğumuz büyük geliştiriciler, mobil pazardan da pay almak için oyunlarını bu platformlara getiriyor. Ubisoft da bu kervana katıldı diyebiliriz.

Brawlhalla, Ubisoft’a ait bir stüdyo olan Blue Mammoth Games tarafından geliştirilen ücretsiz bir dövüş oyunu. 3 yıl önce PC ve konsollar için çıkış yapmıştı ve önümüzdeki ay, mobil cihazlar için indirmeye açılacak.

Şirket, Brawlhalla’nın Şubat 2019’a kadar 20 milyon oyuncuyu geçmeyi başardığını söyledi ve Android ve İOS için çıkış tarihlerini duyurdu. Oyun, 6 Ağustos’tan itibaren Android ve İOS cihazlar için erişilebilir olacak.

Brawlhalla çarpraz platform desteğine sahip, yani Android/İOS cihazınızda oyunu oynarken PS4 veya PC’de oynayan bir oyuncuyla kapışabilirsiniz. 1v1, 2v2 ve oyuncuların maçlarda birbirlerine karşı savaşmasına izin veren 4 kişilik çevrimiçi modu Brawlhalla’yı mobilde oynayacak oyuncuları bekliyor. Oyunun teaser’i aşağıda:

Bu oyunu belki de en güzel yapacak şey, saçmasapan uygulamaiçi satın almalar ve ücretli paketler sunmaması. Oyunda ücrete tabi olan şeyler sadece bazı kozmetik eşyalar. Yani paranızın değil, yeteneğinizin konuştuğu bir oyun sizleri bekliyor.

Oyun, 6 Ağustos’ta kullanıma sunulacak ancak ben o güne kadar unuturum derseniz, Google Play’de indirmeye sunulduğunda bildirim almak için, buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Oyun içerisinden görselleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

Brawlhalla-2.jpgBrawlhalla-3.jpgBrawlhalla-4.jpgBrawlhalla-5.jpgBrawlhalla-6.jpg

Mobil oyunların geleceğini nasıl görüyorsunuz?

https://www.phonearena.com/news/Ubisoft-Brawlhalla-free-Android-iOS_id125904

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap