İlginizi Çekebilir

Beyond Good and Evil 2 için Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı!

beyond_good_and_evil.jpg

İlk oyunu 2003 yılında çıkan ve yıllardır devamı beklenen Beyond Good and Evil’ın devam oyunu Beyond Good and Evil 2, E3-2017 konferansı sırasında duyurulmuş, o andan itibaren oynanış videoları beklenmeye başlanmıştı.
Bu gün ise Beyond Good and Evil 2 için Ubisoft bir oynanış videosu yayınladı.
Bir konferans sırasında birkaç kısa oynanış videosu yayınlayan Ubisoft, bu videolarda jetpack’in nasıl çalıştığını, uzay gemisinin nasıl kullanıldığını ve yakın dövüş tekniklerini görüyoruz.
Oyunun kreatif direktörü Ubisoft’un e3-2018 için birçok sürpriz hazırladığını da belirtti.Ubisoft’un e3 şovu, 11 Haziran’da Türkiye saati ile 23-00’da başlayacak.

Beyond Good and Evil 2’nin çıkış tarihi ve çıkış yapacağı platformlar henüz resmi olarak açıklanmadı. Muhtemelen Ubisoft’un E3 sunumunda bu bilgileri alabileceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap