İlginizi Çekebilir

Turkcell, Bu Sene Ramazan Ayına Özel Yeni Kampanyasını Duyurdu!

Turkcell, geçen yıl olduğu gibi bu yılda BİP üzerinden hediye dağıtıyor. Detaylar içinokumaya devam edin.

turkcell

Turkcell, 4.5G’nin yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan büyük veri akışından faydalanmak istiyor ve bunun sonucunda kullanıcılarına çeşitli hediyeler sunuyor.

 

Fiyat nedeniyle eleştiri odağında olan Turkcell kullanıcılarıyla bağlantıda kalmak için çeşitli yöntemler uyguluyor.

 

Her Ramazan ayında sahur interneti hediye eden Turkcell, geçen sene BİP mesaj kampanyasıyla 10GB’ye varan internet hediye etmişti. Bu sene yine BİP üzerinden hediye veriliyor ancak yapmanız gerekenler daha basit.

 

BİP uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra keşfet bölümünden arama kutusuna (4.5G) yazın ve 4.5G Ramazan ayına özel katlanan internet kanalını takip edin.

 

Takip ettikten kısa bir süre sonra uygulama internetlerinizde dahil tarifenizdeki tüm internet paketlerine, mevcut GB kadar hediye eklenecektir.

 

Faturalı hatlar hiç bir koşul olmadan bu hizmetten faydalanabilir, hazır kart kullanıcıları ise kartlarına 20TL yüklemeleri halinde kampanyadan yararlanabilir.

 

Kampanyadan bir seferliğine yararlanabilirsiniz. Fakat elinizi çabuk tutun, kampanya, 14 Haziran  2018 tarihinde sona erecek.

 

 

BİP Android İçin Tıklayın

 

BİP İOS İndirmek İçin Tıklayın

 

 

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap