İlginizi Çekebilir

Honor 10’a Parti Modu Dahil Yeni Özellikler Geliyor!

honor-10

Huawei’in alt markası olan Honor, bildiğiniz gibi uygun fiyatıyla geçtiğimiz aylarda ülkemize giriş yapmıştı. Hedef kitlesi gençler olan Honor, geçtiğimiz Mayıs ayında Honor 10’un Avrupa lansmanını yapmış, ürünü bazı Avrupa ülkelerinde satışa sunmuştu.

 

Cihazlarını dahada geliştirmek ve herkesin aradığı özelliklere yer vermek isteyen Honor, Honor 10 modeline yeni bir güncelleme getiriyor.

 

Parti Modu İle Evleriniz Şenlenecek!

 

Honor, 10 modeline getireceği parti modu ile, Honor 10 kullanan tüm insanlar aynı zamanda bir hoparlöre sahip olacaklar. NFC ile eşleşen Honor 10 ile bir müziği 2 aynı cihazda kesinti olmadan çalabileceksiniz.

 

NFC bağlantısı kopmadığı sürece cihazlar aynı müziği çalmaya devam edecek. Özellikle kalabalık ve geniş ortamlarda bu oldukça işinize yarayacaktır.

 

Yaoay Zeka Destekli Kameraya Yeni Özellikler!

 

Bildiğiniz gibi Honor 10, Huawei P20 ve P20 Pro modellerindeki gibi yapay zeka destekli bir kameraya sahip. Yeni güncelleme ile bu kamera daha yeni özelliklere kavuşacak. Özelliklerin ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz.

 

Honor’un yaptığı atılımlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

 

 

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap