Trials Rising PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu!


Ubisoft, Trials motosiklet platform serisinin yeni oyunu Trials Rising’i PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu.
Şubat 2019’da çıkacak.

Zafere ulaşmak için toza toprağa bulanmaya hazır ol!

Trials, serinin bugüne kadarki en büyük ve en iddialı bölümüyle geri dönüyor! Klasik, affı olmayan fakat adil oyun tarzı, hayranlarının kalbini kazanan müthiş aksiyonu, daha yoğun bir rekabet, yepyeni özellikler ve yeni bir görsellik ile birlikte geliyor.

REKABET HER YERDE – Eyfel Kulesinden Çin Seddine çok çeşitli mekanlarda, diğer oyuncularla yarış ve adını herkese duyur. Nasıl yarışacağını kendin seç: solo, çevrimiçi, yerel çok oyunculu ve hatta yeni Tandem Bisiklet ile koop modunda yarış.
SONSUZ KİŞİSELLEŞTİRME OLANAKLARI – Muazzam kişiselleştirme araçları ile istediğin kıyafeti, hatta aracı kendine özgü bir tarzda kişiselleştir. Kişiselleştirdiğin kıyafet ve araçları diğerler oyuncularla paylaş, başkaları da kullanırsa ödül kazan!

GÜCÜNÜ TOPLULUĞUNDAN ALIYOR – Liderlik tablolarından oyuncularca yaratılmış pistlere kadar rekabet ve heyecan hep zirvede! Aileye sen de katıl!

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap