İlginizi Çekebilir

5G’li iPhone’lara Sadece 20 Gün Kaldı!

İphone 12-temsili-2

Apple bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta bir etkinlik düzenleyerek bazı ürünlerinin duyurusunu yapmıştı fakat yeni iPhone 12’leri bu etkinlikte görememek, biraz hayal kırıklığına neden olmuştu. İşte o beklenen, bir söylentiye göre 13 Ekim’de geliyor.

BT (British Telecom) CEO’su Marc Allera, dahili video açılış konuşmasında iPhone 12’nin piyasaya sürülmesine sayılı günler kaldığını ve edindiği bilgilere göre duyurunun Ekim ayında düzenlenecek bir lansmanla yapılacağını söyledi. Son spekilasyonlar, resmi olarak doğrulanmasa da iPhone 12 lansmanının 13 Ekim Salı günü gerçekleşeceğini söylüyor. BT CEO’sunun açıklamasını aşağıdan okuyabilirsiniz.


Apple’ın bir sonraki büyük lansmanı olan 5G için büyük bir destek olacak 5G iPhone’dan sadece birkaç gün uzaktayız. Tüketici’nin tüm bölümlerindeki ekipler, bu lansmanı kazanmak ve Apple için Avrupa’nın bir numaralı ortağı olmak için tüm yıl boyunca hazırlanıyor. – Marc Allera (BT Tüketici CEO’su)

Eddy Cue – Apple’ın İnternet Yazılım ve Hizmetlerinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı, BT’nin bu videosunda BT’nin yan kuruluşu EE’yi, operatör tarifelerinin yanında Apple hizmetlerini sunan dünyadaki tek hizmet sağlayıcı olduğu için tebrik eden kısa bir konuşma yaptı.

Apple, yeni amiral gemilerini genelde Eylül ayının ortasın ve sonu gibi duyuruyor ve satışları da Ekim ayının ilk haftasında başlatıyor.

Dahili BT sunumu sırasında Eddy Cue (sol) ve Marc Allera (sağda)

*BT şirketinin sunumu sırasında Eddy Cue (sol) ve Marc Allera (sağda)

Covid-19 sebebiyle bu yıl oluşan koşulları göz önüne aldığımızda Apple’ın yeni iPhone 12 serisinin duyurusunu 1 ay geç yapmasını ve ön siparişlerin de 16 Ekim’den itibaren alınmasını bekliyorduk, gelen sızıntılar hep bu yöndeydi. İşte BT CEO’su da duyuru için 13 Ekim, ön sipariş içinde 16 Ekim’i işaret ediyor.

En son bilgiler, 4 yeni iPhone 12 göreceğimizi söylüyor. Bu modeller sırasıyla 5.4 inçlik iPhone 12 veya geçen gün gelen sızıntıya göre iPhone 12 Mini, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olacak.

5G iPhone, BT Tüketici CEO'sunu

Tüm iPhone 12’lerin 5G desteği, OLED ekran ve yeni düz çerçeve tasarım ile gelmesi bekleniyor.

Apple, tüm iPhone 12 modellerini aynı anda mı satışa sunacak yoksa Covid-19 sebebiyle kontrollü bir sipariş uygulaması mı izleyecek bunu şu anda bilmiyoruz. Fakat ben, en azından teslimatların aşamalı olarak yapılacağını düşünüyorum. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/5g_iphone_just_days_away_claims_ceo_of_bt_consumer_-news-45426.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap