İlginizi Çekebilir

The Elder Scrolls 6’yı yakın tarihte bekliyorsanız beklemeyin!

Skyrim

E-3-2018 etkinliğinde yapılan duyuru ile, uzun zamandır beklenen (Ben beklemiyorum) The Elder Scrolls serisinin devam halkası The Elder Scrolls 6’nın geleceği kesinleşmişti. Yayınlanan kısa bir Teaser videodan başka hiçbir şey gösterilmeyen oyun için, videonun içerisinde şöyle bir ibare yer alıyordu. Yeni nesil konsollar için geliştiriliyor!
Dün akşam Gamespot, XeniMax Online Studios’tan Matt Firor ile bir röportaj yaptı ve duruma açıklık getirdi.
ZeniMax Online Studios’tan Matt Firor, GameSpot ile yaptığı röportajda The Elder Scrolls VI’nın çıkış zamanı hakkında yorumda bulundu ve oyun çıktığında piyasada farklı bir konsol nesli olacağından emin olduğunu belirtti.
“En kolay yolu nasıl duyurulduğuna bakmak; ilk olarak Starfield duyuruldu ve ardından The Elder Scrolls VI. Geriye dönüp Bethesda Game Studios’un oyunlarını çıkardığı aralıkları sayarsanız The Elder Scrolls VI’nın yakında bir zamanda çıkmayacağı fikrine ulaşırsınız.”
“Oyun çıktığında dünyanın neye benzeyeceğini bile bilmiyorum; o zamana kadar farklı bir konsol nesli olacaktır, bundan eminim.”
The Elder Scrolls VI, Bethesta’nın söylediğine göre daha prodüksüyon öncesi aşamada.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap