Darksiders: Warmastered Edition Switch’e geliyor!


THQ Nordic, Darksiders: Warmastered’ı Switch için duyurdu. 2. Oyun ve 3. Oyun da gelir mi acaba?
Henüz sadece duyuru ve fragmandan ibaret olan Darksiders: Warmastered Edition Switch sürümü için, ileride daha fazla bilgi paylaşılacağını düşünüyoruz.
Darksiders: Warmastered Edition, ilk olarak 2016 yılında, PC, PS4 ve Xbox One için çıkmıştı. Henüz oynamadıysanız ve PC’de bir God of War türevi oyun arıyorsanız bakmanızı şiddetle öneririm. Pişman olmazsınız. Ayrıca Warmastered Edition serinin ilk oyununun Remaster sürümü. 2. Oyunun Remaster sürümü de Deathinitive Edition olarak geçiyor. Seriye baştan girmek için güzel oyunlardır kendileri. Mahşerin 4 atlısını oynadığımız oyun serisinde, ilk oyunda War’u, 2. Oyunda Death’i, 3. Oyunda ise Fury’i kontrol ediyoruz.

Kötülük güçleri tarafından kandırılıp dünyanın sonunu erken getiren Mahşerin ilk Atlısı Savaş, Cennet ile Cehennem arasında savaş çıkararak kutsal yasayı ihlal etmekle suçlanıyor. Bunu izleyen kıyımda şeytani güçler cennet ordularını yenerek Dünya’yı ele geçirmişti.
Kutsal Alazlanmış Konsey’in huzuruna getirilen Savaş, yaptıkları için suçlanıyor ve güçleri elinden alınıyor. Onuru kırılan ve ölümle yüz yüze gelen Savaş’a Dünya’ya dönüp gerçeği arama ve sorumluları cezalandırma fırsatı veriliyor.
İntikam peşindeki Melekler tarafından avlanan Savaş’ın intikam almak ve temize çıkmak için çıktığı bu yolculukta Cehennem kuvvetleriyle mücadele etmesi, avladığı iblislerle gergin ittifaklar kurması ve Dünya’nın harabeye dönmüş kalıntılarında seyahat etmesi gerekiyor.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap