İlginizi Çekebilir

Tales of Vesperia: Definitive Edition çıkış tarihi açıklandı!


Bandai Namco, Tales of Vesperia: Definitive Edition için çıkış tarihi verdi.
11 Ocak 2019’da Amerika ve Avrupa’da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak.
Oyunun tanıtım yazısı:

Çok sevilen bir öykü geri dönüyor!
Tales hayranlarını peşinden sürükleyen genç bir kahramanın adalet için çıktığı yolculuğu anlatan öykü geri dönüyor. 10. yıl dönümünü kutlayan Tales of Vesperia, “Tales of” serisinin en sevilen halkalarından biridir ve güzel bir şekilde yeniden düzenlenmiş tam HD grafikleriyle, daha önce görülmemiş karakterleriyle, genişletilmiş hikayesi ve daha fazlasıyla geri dönüyor!
Hepsi tek bir sürümde – Güncelleştirilmiş tam HD grafikler, yepyeni müzikler, heyecanlı mini oyunlar, baş düşmanlar ve yayımlanmamış kostüm koleksiyonu DLC’si ile oyunun Definitive sürümüne adım atın!
Ekip daha da güçleniyor – Yuri; Estelle, Karol, Rita, Raven, Judith, Repede ve iki yeni oynanabilir karakterle maceraya yelken açıyor! Neşeli ve güçlü genç korsan kız Patty Fleur; hazine, macera ve unuttuğu anılarını arıyor. Yuri’nin en yakın arkadaşı ve İmparatorluk Şövalyesi Flynn Scifo, yolculuklarında ekibe katılıyor!
Zarafetle savaşın – Favori ekibinizi oluşturun ve yeni Mystic Artes ve yeteneklerle heyecan verici gerçek zamanlı savaşların tadını çıkarın.

BSC

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap