İlginizi Çekebilir

Taktik sevenlere müjde, Rising Storm geliştiricisi yeni bir taktiksel FPS üzerinde çalışıyor!


Rising Storm ile büyük hayran kitlesi toplayan Antimatter Games, yeni taktiksel FPS oyununu duyurdu. (Taktik bana göre değil diyorsanız, bu haberi geçebilirsiniz. İzinlisiniz.) Taktik sevmeyenler makaleden uzaklaştığına göre, biz bize kaldık taktik severler.
Bu yeni oyunun adı 83. Duyurulana göre de FPS türünde taktiksel nişancılık oyunu. Oyunun sadece tanıtım yazısı mevcut. Onun dışında ne fiyatı, ne çıkış yapacağı platformları, ne de bir çıkış tarihi var piyasada.
İşte buda tanıtım yazısı.
Alternatif bir tarihte geçen oyun, önceki oyunlarımızdan da bilindiği üzere gerçekçilik ve tarihsel doğrulara odaklanacak: araçlardan askerlere bölgelerden silahlara kadar her şey gerçek dünya ve döneme uygundur. ’83 büyük haritalara sahip olacak ve hepsi gerçekçi yerlerden oluşacak. Oyuncular küresel bir çatışmada Varşova Paktı veya NATO güçleri olarak savaşacaklar.
Küresel çatışmanın doğasını yansıtmak için ’83 ‘Persistent Warfare’ adlı bir özelliğe sahip olacak. Bu özelliğe göre de, öldürmelerden ele geçirmelere kadar her şey izlenecek ve kaydedilecek ve sonuçlar oyuncu hangi sunucuda olursa olsun sonraki maçlarda somut ve görünür bir etkiye neden olacak.
Hani başta taktik sevmeyenleri uzaklaştırmıştım ya, aslında bende taktik sevmeyenlerdenim. O yüzden duyuru videosunu bırakıp, ufaktan kaçıyorum.

Birde Web sitesi varmış. Onu da buraya bırakayım, sonra kaçarım.
Ufak bir not. Sanırım Site daha aktif olmamış, oyunun üzerinde daha çok durulunca açılacak her halde.
83

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap