İlginizi Çekebilir

Steam Yaz indirimleri oyun tavsiye etmece 2. Bölüm!

indirim

Ne demiştim? Gün içerisinde devamı gelecek. Tavsiye yazı dizisi devam ediyor. İlk bölüme şuradan ulaşabilirsiniz.

Geçen yıl oynadığım en iyi oyunlardan biri Gears 5. Her ne kadar geçen yıl değil de bu yıl bitirebilmiş olsam da. Saf Shooter’ları çok seviyor ve uzun süredir böyle bir oyun arıyorsanız 46 TL’den alın, Kaçırmayın.

Arka arkaya iki adet Microsoft oyunu oldu ama ne yapayım? Oyunlar güzel olunca ekliyorum işte.
Bundan bir kaç yıl önce Xbox One için çıkan Halo: Masterchief Collection PC’ye parça parça çıkmak gibi bir hata yapsa da oldukça güzel bir koleksiyon paketi.
Şu anlık içerisinde Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary ve Halo 2 Anniversary var. Halo 3’te gelmiş olabilir belki, Haberim yok bu durumdan.
Koleksiyon Halo 3, Halo 3: ODST ve Halo 4 çıkınca tamamlanacak.
Şu anda 48 TL’den satışta.
Distraint: The Complete Journey
Oynarken aşırı etkilendiğim bir başka oyunda sıra. Yine bir koleksiyon paketi olan The Complete Journey, Grafik takıntınız yoksa hikayesi sizi çok etkileyecek. Bakalım Price’ın hikayesini sevecek misiniz?
7,47 TL’den satışta.

Geçen yıl oynadığım bir başka güzel oyun daha. Resmen bir zaman paradoksu gibi hikayeye sahip. Aftermath DLC’si de baya güzel, Ama indirime girmemiş ne yazık ki. 32,80 TL’den alabiliyorsunuz.

Bu oyunu oynarken adeta bir Matrix filmi izliyormuşum duygusuna kapıldım. Sitede incelemesi de var, İsterseniz okuyabilirsiniz. 19,20 TL’den satışta.

Hazır 2. Oyun da yoldayken bir ilk oyuna bakın derim. Ayrıca Mirror’s Edge’den sonra en akıcı parkur mekaniklerine sahip oyundur kendileri.
Öneri yazı dizisi bu kadardı. Umarım önerdiğim oyunlar hoşunuza gitmiştir. Cüzdanlarınıza, Kartlarınıza sahip çıkın! 😀

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap