Realme, Avrupa Bölgesine Madhav Sheth’i CEO Olarak Atadı!

realme ceo

BBK Teknoloji Grubu’nun içinde yer alan Realme, faaliyetlerini genişletmek ve akıllı telefon pazarındaki hakimiyetini güçlendirmek için çalışmaya devam ediyor. Şirketin yeni hamlesi Avrupa pazarı için geliyor ve bu hamle Madhav Sheth hamlesi. Madhav Sheth, Realme’de Başkan Yardımcılığı ve Hindistan CEO’luğu görevlerini üstleniyordu. Realme bu hamle ile birlikte, Avrupa pazarındaki baskısını ikiye katlamayı amaçlıyor.

Realme, Sheth’e güveniyor ve onu Realme Europ’un yöneticiliğine getirdi. Şirketin Avrupa için hedefi, bölgedeki en iyi 5 akıllı telefon üreticisinden biri olmak ve bu görev değişikliği ile Realme hedefine bir adım daha yaklaşacağına inanıyor.

Realme Hindistan ve Avrupa CEO'su Madhav Sheth

*CEO Madhav Sheth

Realme Avrupa pazarı için faaliyetlerine İspanya, Fransa, Almanya, Polonya ve Çek Cumhuriyeti’nden başlatıp yaymayı planlıyor. Şirket Avrupa’ya yeni nesil bağlantı teknolojisi 5G’yi destekleyen X50 Pro 5G gibi akıllı telefonları ve diğer orta seviye cihazlarını getirecek. Avrupa’daki ilk lansman, önümüzdeki hafta İFA 2020’de yapılacak ve Realme, Avrupa’lı tüketicilerin karşısına çıkacak. Madhav Sheth’in bu etkinlikte sahne alması bekleniyor.

Madhav Sheth, aynı zamanda Realme Hindistan CEO’su olarak da görevini sürdürmeye devam edecek. Adamın sorumluluğu bayağı arttı yani.

Realme’nin bölgeye giriş yapmasıyla beraber tüketiciler akıllı telefonların yanısıra kablosuz kulaklıklar ve şirketin diğer çeşitli giyilebilir ürünlerini satın alabilecek.

Şirketin yayımladığı basın bültenine göre Realme, bölgede en son teknolojiyi, yenilikçi ürünleri ve mükemmel müşteri desteğini bir arada sunmayı hedefliyor.

Realme’nin Türkiye’de de ürünlerini satışa sunduğunu ve telefonlarının ülkemizde fazlaca sevildiğini de söylemiş olayım. Ben şahsen amiral gemilerinin de ülkemize gelmesini istiyorum.

Realme markası hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/madhav_sheth_is_now_ceo_of_realme_europe_as_well-news-44955.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap