İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 9’da Şarj leyhine gelişme olmayacak!

samsung-şarj

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9 ile ilgili bilgier arka arkaya gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde cihazın 512GB dahili hafızaya sahp olacağı ve 9 Ağustos’ta duyurulacağı ortaya çıkmıştı.

Ancak Galaxy Note 9, bazı kişilerin beklentilerini karşılamayabilir.

Hatırlarsanız Samsung, S7 serisinden bu yana quick Charge 2.0 teknolojisini kullanıyor. Geliştirilen şarj aletleride bu ölçüde geliştiriliyor.

Qualcomm’un şarj kalitesini baya geliştirmesine karşın Samsung mevcut şarj aletlerini güncellemeyecek. Bu şarj cihazının 10W (walt)’luk bir güce sahip olduğu bilinsede 9W’luk bir güç çıkışı sağlayacağı söyleniyor. Şarj cihazının modeli ise EP- TA200 olacak yani eski nesillerle aynı.

Bize kalırsa bu durum en çok tedarikçilerin işine geliyor, çünkü şarj cihazını kaybeden biri tekrar aynı cihazı satın alacak. Böylece ürünler elde patlamayacak.

Sanıyoruz Samsung, bomba özellikleri S10’a sakladığı, ve bu geliştirmede bir bomba sayıldığı için her hangi bir yenilik yapmadı. Bakalım 9 Ağustos’ta bizi neler bekliyor?

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap