PS5 Tanıtım Sayfaları Ürünün Hindistan Lansmanına İşaret Etti!

ps5

Sony, geçtiğimiz ay görkemli bir etkinlikle Playstation 5 ve oyunlarını duyurmuştu. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bu oyun konsolu, 2020’nin sonlarına doğru satışa çıkacak, çıkacak da sessiz sedasız mı? Hayır.

2 E-ticaret devi, ürünün Hindistan lansmanını doğruladı

Flipkart ve Amazon Hidistan’da Playstation 5’in ürün sayfaları göründü, ancak bu 2 sitede, ürünün ne zaman satışa çıkacağı veya lansman tarihi ile ilgili bir bilgi yer almıyor. Birçok kaynak, Playstation 5’in Kasım ayından itibaren satışa sunulmaya başlayacağını söylüyor, Sony de yıl sonuna gönderme yaptığı için bu tarihin doğru olma olasılığı yüksek.

Hem Flipkart hem de Amazon’un Hindistan sitesinde, ürünün iki versiyonu da (dijital ve standart) görünüyor, buradan da ürünün 2 sürümünün de Hindistan’daki tüketicilerle buluşacağını anlıyoruz.

Bildiğiniz gibi Playstation 5’in oyunları dijital mağazadan yüklemenizi sağlayan bir sürümü var.

Bu tanıtım sayfalarında sadece Playstation 5 değil, DualSense kontrolcü ve 4 aksesuar da bizi karşılıyor. Bunları hatırlayacak olursak; HD kamera, DualSense şarj istasyonu, uzaktan kumanda ve PULSE 3D Kablosuz Kulaklık.

Ayrıca bu tanıtım sayfaları geçen ayki etkinlikte duyurulan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, Demon Souls, Cırcır ve Clank: Rift Apart, Sackboy gibi PlayStation 5 oyunlarından da bahsediyor.

Playstation 5 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce konsoların durumu ne olacak?

Bu arada PS5 Türkiye fiyatı için 7000TL gibi tahminler havada uçuşuyor. Bu konuyla ilgili de görüşlerinizi bekliyoruz.

https://gsmarena.com/sony_playstation_5_india_launch_late_2020-news-44108.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap