Cyberpunk 2077’de kavga etmek te mümkün!

Reddit’te bir meraklı oyuncunun CD Projekt Red’e “Oyunda kavga etmek mümkün olacak mı?” sorusunu sormasının ardından, kavganın mümkün olup olmayacağı ortaya çıktı. Buna göre, Cyberpunk 2077’nin geçtiği şehir olan Night City’de, azılı çete üyelerine, polislere vb sataşmak, kavga etmek mümkün olacak. Tabi bazı sınırlamalar da var.
Hikaye NPC’leri ve çocuklar dışında önünüze gelen ile kavga edip, öldürebileceksiniz. Tam olarak verilen cevap ise şöyle:
“Çocuklara veya senaryo ile bağlantısı olan NPC’lere saldıramayacaksınız fakat bunun dışında tanıştığınız çoğu kişiye karşı agresif olabileceksiniz.”
CD Projekt Red ayrıca saldırgan davranışların bazı sonuçlara yol açacağı bölgelerin olacağını belirtti. Örneğin çete ya da polis kontrolündeki bir bölgede sorun çıkarmaya çalışırsanız onlar da size sert bir şekilde karşılık verecek.
Cyberpunk 2077, Türkçe alt yazı seçeneği ile 16 Nisan 2020’de PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap