Oppo Reno 4 Pro Yeni Güncelleme Aldı!

reno 4 pro

Üreticiler Android işletim sistemli telefonlarını güvende tutmak ve iyileştirmek için belli aralıklarla güncellemeler yayımlıyor. Oppo da, Reno 4 Pro modeli için Eylül ayı güvenlik yamasını içeren ve kamera iyileştirmeleri barındıran güncellemesini Hindistan içinindirmeye sundu.

Yeni gelen güncelleme, telefonun güvenlik yaması düzeyini 5 Eylül 2020’ye yükseltiyor. Güncelleme kamera uygulamasında kullanılabilecek çeşitli efektleri de beraberinde getiriyor. Sistem kararlılığını da artıran bu güncelleme, CPH2109_11_A.17 yapı numarasına sahip ve dediğimiz gibi Hindistan için indirilebilir durumda. Güncellemenin tüm dünyaya yayılması ise 2 haftaya kadar sürecek.

Oppo Reno4 Pro yazılım güncellemesi

*Reno 4 Pro güncelleme günlüğü

Global versiyon için gücünü Snapdragon 720G işlemciden alan Oppo Reno 4 Pro, ekran altı parmak izi sensörüne sahip 6.5 inçlik 90Hz Full HD+ kavisli AMOLED ekranla tüketicilerin karşısına çıkmıştı.

Oppo Reno4 Pro küresel varyantıOppo Reno4 Pro küresel varyantı

Telefonda toplam 5 kamera bulunuyor ve kutusundan 65W hızlı şarj adaptörüyle çıkıyor. Bu adaptör, kapağın altındaki 4000mAh’ik pili besliyor.

Samsung da amiral gemileri Galaxy S20, S10 ve Note 10 serilerine One UI 2.5 arayüzünü ve Eylül güvenlik yamasını içeren güncellemeyi göndermişti.

Oppo hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/oppo_reno4_pro_global_september_2020_update-news-45123.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap