Pixel 4A 5G, GeekBench’te Karşımıza Çıktı!

google-pixel-3a

Google’ın yakın zamanda piyasaya sunacağı, 5G desteği olan uygun fiyatlı telefon Pixel 4A 5G zaman zaman kendini gösteriyor. Bir de şirketin, Pixel 5 5G isimli amiral gemisi var tabi,, ama onu şu an Geekbench’te falan görmedik, yakın zamanda onunla ilgili de bir skor gelir.

Şimdi dönelim Pixel 4A 5G’nin Geekbench’te karşımıza çıkan detaylarına.

Geekbench'te Google Pixel 4a 5G

*Geekbench’te Google Pixel 4a 5G

Puan tablosu bize Pixel 4A 5G adını tekrar gösteriyor, burada çok şaşırılacak bir şey yok. Ayrıca telefon, beklendiği gibi Android 11’i çalıştırıyor. RAM 6GB, işlemci adı ise belirtilmemiş. Fakat işlemcinin ne olduğunu öğrenmek için isme falan ihtiyacımız yok, yukarıdaki tek çekirdek ve çok çekirdek puanları bizim için yeterli.

Yukarıdaki puanlar, tam da Snapdragon 765G’yi ifade ediyor. Tabii ben skorlar bizim için yeterli dedim ama aslında buna da gerek yok, sızıntılardan ve farklı bilgilerden işlemcinin SD765 olduğunu zaten görmüştük.

Pixel 4A 5G, Pixel 5 ile birlikte Ekim ayında resmi olarak duyurulacak. Ürünle ilgili daha fazla detay yakında elimize gelecektir.

buraya

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap