İlginizi Çekebilir

Oppo Reno 4 Lite FCC Sertifikası Aldı!

reno 4 liete

Oppo, mükemmel bir hızla Reno 4 serisine yeni telefon eklemeye devam ediyor. Anlamıyorum 28 tane telefon çıkarınca ne oluyor, ama neyse.

Şimdi ise yüzünü göreceğimiz telefon, Oppo Reno 4 Lite. ABD’deki iletişim sürecini yürüten kurum olan FCC (Federal İletişim Komisyonu) Oppo Reno 4 Lite’ın güvenilirliğini onayladı. Model numarası CPH2125 olan telefon, FCC’den geçtiği için çok yakın bir süre içinde duyurulmasını bekleyebiliriz. Telefon boyutları, ağırlığı ve pil kapasitesi ile kendini gösterdi ve bunlar, piyasada bulunan başka bir Oppo telefonla aynı, F17 Pro. İşte bu yüzden diyorum, aynı telefonlara farklı isimler vermeyi bıraksanız harika olacak.

Oppo Reno4 Lite, tanıdık özelliklerle FCC sertifikasına sahip

Tabii Reno 4 Lite adının resmi olarak onaylanmadığını, sadece bir süre önce de bu model numarasına sahip bir cihazın Reno 4 Lite adıyla belirtildiğini söylemiş olalım. Eğer telefonun tüm özellikleri F17 Pro ile aynı olacaksa aynada göreceğimiz şey Mediatek Helio P95 işlemci, 8GB’ye kadar RAM ve 128GB’ye kadar dahili hafıza olacak.

Kameralara baktığımızda ise 8MP ultra geniş açı kameranın eşlik ettiği 48MP ana kamera telefonda yer alacak, bu 2 kameranın yanında işlevini bilmediğimiz 2 kamera daha bulunuyor. Pil, FCC sertifikasında 4000mAh olarak belirtiliyor ancak Oppo F17 Pro’da tipik pil kapasitesi 4015mAh’ti.

Eğer önceki sızıntılar da doğruysa vay halimize, Oppo, bu telefonu A93 adıyla bazı pazarlara sunabilir. Şimdi bu telefonun kaç adı oldu, 3. Oppo F17 Pro, Oppo A93, Oppo Reno 4 Lite.  Bundan çok iyi bilmece sorusu olur da, ben tahammül edemeyeceğim, kaçıyorum.

Oppo ve diğer üreticilerin bu tutumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/oppo_reno4_lite_gets_certified_on_fcc_with_familiar_specs-news-45423.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap