Realme X7 Pro, Sınır Dışına Çıkıyor, Sertifika Aldı!

x7 temsili

2018 yılında kurulan ve ürettiği telefonlarla kısa sürede dikkat çekmeyi başaran Realme, eylül ayında yeni amiral gemi akıllı telefonları X7 ve X7 Pro’yu duyurmuş ve anavatanı Çin’de satışa sunmuştu. Gelen birçok bilgide telefonların Çin’de kalacağı ve global pazara gelmeyeceği kesin gibi görünüyordu fakat, bugün Tayland’da sertifika alan Realme X7 Pro, şirketin amiral gemilerinin farklı pazarlara geleceğini göstermiş oldu. Realme, bu telefonların uluslararası kullanılabilirliği ile ilgili bir bilgi paylaşmamıştı.

RMX2121 model numarasına sahip Realme X7 Pro, NBTC sertifikasında yakalandı.

NBTC'de Realme X7 Pro 5G listesi

*NBTC sertifikasında Realme X7 Pro

NBTC listelemesinde telefonun her hangi bir özelliğine rastlamıyoruz, fakat model numarası Çin’deki sürümle aynı (RMX2121 ). Telefonda Mediatek’in Dimensity 1000+ işlemcisi vardı, model numarası da aynı olduğuna göre işlemci de dahil olmak üzere telefonun donanımında her hangi bir değişiklik beklenmiyor. Daha fazla bilgiyi yakında Realme’den duyacağız, umarım Avrupa ve Türkiye’ye de bu amiral gemisini getirirler.

Realme hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/realme_x7_pro_gets_certified_outside_china-news-45597.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap