İlginizi Çekebilir

OnePlus, Nord Model Akıllı Telefonuyla İlgili Yeni Bir Video Yayımladı!

nord-temsili

OnePlus cephesinde bir ilk yaşanıyor, şirket ilk defa, orta seviye bir akıllı telefon duyurusu yapacak.

Bildiğiniz gibi OnePlus, 2013 yılında kurulmuştu ve amiral gemi katili olarak biliniyordu. Daha sonra bu konumundan uzaklaşan şirket, yerini sağlam tutmak için orta seviye akıllı telefonu Nord’u bir süredir geliştiriyor. OnePlus’un dediği gibi, bu akıllı telefon marka için yeni bir başlangıç olacak.

Yeni OnePlus akıllı telefonun fiyatı 500USD’dan daha ucuz fiyatla gelecek, ancak cihazın tek dikkat çeken yönü fiyatı olmayacak. Bu telefon, farklı bir kitleye hitap edecek ve yeni bir tasarımla gelecek.

OnePlus Nord’un Instagram hesabındaa cihazın tasarımıyla ilgili bir video paylaşıldı ve tasarımla ilgili beklenenler gerçekleşti.

Cihazın donanımı, performansı veya diğer özellikleriyle ilgili, bu videoda hiçbir şey yok. OnePlus bu cihazında, cafcaflı donanımlardan ziade akıllı telefonun günlük hayatta neler sunacağına ve hakikaten son kullanıcıyı ilgilendiren özelliklere odaklanıyor.

OnePlus Nord son kullanıcıyı ilgilendiren yönleriyle dikkat çekecek belki ama, bizi cihazın dışı ve içi de ilgilendiriyor. İşte birkaç fotoğrafa aşağıdan bakabilirsiniz.

Bu fotoğraftan cihazın tıpkı gelen sızıntılarda olduğu gibi düz bir ekran ve yüksek en – boy oranına sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıca ekran alanı oldukça dar.

@Slashleaks tarafından yakalanan başka bir fotoğraf da bize bu akıllı telefonun çerçevelerini gösteriyor.

Image

Bu fotoğrafın OnePlus Nord’a ait olduğunu düşünmemizin sebebi kamera dizilişi. Şuana kadar hiçbir OnePlus telefonda böyle bir kamera dizilişi yer almadı. Zaten şirket, 6 serisinden beri arka kameraları ortada konumlandırıyor.

Bu akıllı telefonun teknik özellikleriyle ve yaklaşık fiyatıyla ilgili çoğu şey zaten biliniyor, ve cihazın resmi olarak duyurulmasına da yalnızca 1 hafta var. Şirket, 10 Temmuz’da tüm sorularımıza cevap verecek:(

OnePlus Nord, 65G desteğine de sahip olacak ve orta üst seviye bir donanımla gelecek.

Satılacağı ülkelere baktığımızda, bu akıllı telefonu en azından başlangıçta ABD’de görmeyeceğiz. OnePlus, cihazı Hindistan, İngiltere ve Avrupa’nı geri kalanında satışa sunacak. Nord’u Türkiye’de de görme ihtimalimiz yüksek.

OnePlus Nord hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.phonearena.com/news/OnePlus-Nord-video-reveals-design_id125717

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap