Nokia 7.1’i D & H’den Alanlara 65USD Değerinde Fotoğraf Seti Hediye Edilecek!

Nokia-7-on-siparis-verenlere-fotoğraf-video-kiti-hediye

Nokia’nın geçen günlerde duyurduğu yeni orta seviye akıllı telefonu şuanda hiçbir mağazada bulunmuyor ancak Verizon, TeMobile gibi perakendeciler ön sipariş almaya başladılar. 350USD fiyat ile satılan cihaz 28 Ekim’de satışa sunulacak.

Türkiye’de benzer bir kampanya görebilir miyiz bilmiyorum, fakat ABD’de yaşıyor ve Nokia 7.1 ön sipariş vermek istiyorsanız, size güzel bir haberimiz var. B & H Video, cihazı ön sipariş verenlere 65USD değerinde fotoğraf/video kiti hediye edeceğini duyurdu. Üstelik ürünler ücretsiz teslim edilecek.

HMD Global, cihazı 28 Ekim’de satışa sunacağından, yaklaşık 3 hafta beklemek durumundasınız. Ön siparişler muhtemelen Kasım başlarında ulaşmaya başlayacak.

Video kitinde hangi ürünler bulunuyor?

Hediye video/fotoğraf kitinde bulunacak ürünler şöyle: Magnus Maxigrip esnek tripod, Xuma Mobil Günışığı Dengeli Led Işık ve Xuma Smartphone montajı.

Türkiye’dede bir zamanlar operatör ve tedarikçiler küçükte olsa bazı hediyeler sunarlardı, fakat son zamanlarda bu hiç olmayacak kadar azalmış durumda. Siz bu hediyeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE

 

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap